e
sv

Brawl Stars Savaş Topu

avatar

Buketerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‎Brawl Stars Savaş Topu nedir? Amacı nedir? En iyi karakterler nelerdir? Gelin birlikte yazımızda inceleyelim.

Brawl Stars Savaş Topu Nedir?

Brawl Stars Savaş Topu nda iki takım vardır ve her biri üç oyuncudan oluşur. 3’e 3 takımlar halinde oynanır ve topu rakip takımın kalesine ulaştıran ve iki gol atan maçı kazanır. Her bir maç 2.30 dakika sonra sona erer ve maç süresi tamamlandığında oyun biter.

Brawl Stars Savaş Topu Amacı Nedir?

Savaş Topu etkinliği Brawl Stars’da benzerine az rastlanan bir etkinliktir. Normalde Brawl Stars maçlarının amacı rakibi öldürerek kazanmaktır fakat Savaş Topu modunda kimse kimseyi öldürmeden, yalnızca gol atarak oyunu kazanıyor. Bu oyunun asıl amacı haritanın ortasında bulunan topu alarak rakip kaleye gol atmaktır. İki gol atan takım oyunu kazanır, fakat bir takım süre dolduğunda diğerinden daha fazla gol atmışsada oyunu kazanabilir. Eğer takımlar verilen 2.30 dakikalık süre içerisinde berabere kalmışsa, oyun 1 dakikalık uzatmaya gider ve tüm engeller  (kaleler hariç) ortadan kalkar. Uzatma sonunda hala berabere ise, oyun o zaman berabere biter. Süper’inizi topla etkinleştirmek, topu daha da ileri götürür, ancak Süper’inizi kullanır. Topla bir hücumu veya Süper’i otomatik olarak hedeflemek, topu tam olarak düşman kalesinin merkezine doğru atacaktır. Topu tutuyorsanız alet kullanılamaz. Top taşıyıcı sersemlerse, geri savrulursa veya mağlup olursa, topu düşürürler. Brawl Stars savaş topunu Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

Savaş Topu En İyi Karakterleri Nelerdir?

Savaş Topu oyuncular tarafından çok seviliyor. Rakibe karşı avantaj elde etmek ve rakibi alt etmek isteyenlerin en büyük stratejisi karakter seçimidir. Karakter seçimi bu modda oldukça önemlidir. Savaş Topu modunda kullanılacak karakterlerin hızlı olması gerekir. Her maç 2.30 dakika sürdüğü için bu oyunda hızlı olan kazanır. En iyi Savaş Topu Karakterleri; Başlangıç Sınıfı: Bull, Nadir Sınıfı: El Primo, Süper Nadir Sınıfı: Rico, Destansı Sınıfı: Bibi, Gizemli Sınıfı: Max , Efsanevi Sınıfı: Leon’dur. Bu karakterler kendi sınıflarında en hızlı olan karakterler olduğu için maçı kazanma oranınızı arttırır. Nulls Brawl yeni oyun modlarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Bu modda çok eğleneceksiniz. İyi oyunlar.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Nedir&Nasıl Oynanır!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478