e
sv

Eski Brawl Stars Oyna!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Eski Brawl Stars Oyna!!

Bu yazımızda sizleri; Eski Brawl Stars Oyna sürümlerine geri götürmeyi hedefliyoruz.Sizleri eski sürümü yeniden yaşama fırsatı vermeye çalışacağız. Eski Brawl Stars ile oyunun  ilk zamanlarındaki sadeliği veya güzelliği bulabilirsiniz. Oyun eskiye özlem duyanlar için harika bir fırsat veriyor. Sürekli güncelenen oyunun son sürümünü ya da son sürüm hakkında bilgi için sitemizi takip edebilirsiniz.

Brawl Stars

Eski Brawl Stars !!

Eski Brawl Stars; yeni oyuncular bu sürümü hatırlamayabilirler. Aslında oyun gelişmeye ve güncellenmeye devam ediyor ve tasarımdaki son değişiklik 2021’de oldu.Bu yazımız eski haritaların, karakterlerin eski hallerinini içermekte. Eski sürümde yenisi kadar eğlenceli, sadeliği ve akıcılığı gerçekten muhteşem. Karakterleri nasıl açacağınızı dair yazımıza göz atabilirsiniz.

Eski Brawl Stars’ta Hangi Karakterler Var!!

Brawl Stars Brock

Eski sürüm olduğu için yeni karakterleri içermez. Bunun yerine temel karakterler ve eski karakterler içinde vardır. Yani; SHELLY-BROCK-COLT-EL PRİMO karakterleri bulunuyor. Nitekim karakterler oldukça güçlüdür. Eğer sizde eski sürüm severler den seniz  karakterlerin eski güçlü halleriyle oynamak hoşunuza gidecektir.

Her ne kadar farklı alternatif oyunlara yönelme olsa bile; Brawl Stars oyuncu kitlesi konumunu korumakta. İş böyleyken bazı oyuncular eksi Sürümü tekrar yaşamak ister. Eski sürüm de yeni sürüm kadar eğlenceli ve aksiyonlu. Oyunculara göre değişiklik göstermekle beraber her yeni sürümde bir çok oyuncu tarafından heyecanla beklenmekte. Yeni sürümler geldikçe siz değerli takipçilerimiz için yeni içerikler vermeye her zaman devam edecek sizleri bilgilendireceğiz . Brawl Stars: 36.270 Dinazorlu Yaz Sürümüne ulaşmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

2021 E3 Oyun Fuarında Tanıtılan Mobil ve PC Oyunları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478