e
sv

Nulls Brawl: 36.270 Yaz Sürümü!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl: 36.270 Yaz Sürümü!!

Nulls Brawl: 36.270 Yaz Sürümü!!Her geçen gün oyuna gelen yeni sürümler oyun performansı iki katına çıkmakta. Bu yaz plajlarda yeni cankurtaranı göreceksiniz. Her güncelle ve sürümde oyun bir başka güzel olmakla beraber daha heyecanlı hale geliyor.

Yazla birlikte yeni rozetler, yeni kostümler ve yetmişten fazla ödül kademesi eklendi. Ayrıca kromatik savaşçı Buzz ve destansı yeni karakter Griff geldi. Buzz ve Griff için özel kostümlerde geliyor.

Eski sürüm için buraya tıkla!!

Kromatik Savaşçı: Buzz!!

Nulls Brawl Buzz

Yeni sürümle yaz karakteri ve yaz temaları oyuna dahil olmakta. Buzz su parkında cankurtaran olarak çalışmakta.Kromatik bir savaşçı olan Buzz; ufak tefek bir yapıya sahip. Savaş konusunda iyi bir karakter olduğu söylenemez.Kuralcı ve herkesi kurallara uymada temkin etmektedir. Kısa menzilli karakter sınıfında Buzz. Buzz yumruklarıyla düşman kokusu haline geldi. Düşman Buzz’dan kaçmak için fırsat kollamakta.  Yumruk attığı düşmanı önce uzağa fırlatır ya da üzerlerine doğru gölge gibi düşmekte. Buzz’un Süper’i sersemleştirme etki yapmasıdır.

Null Brawl: 36.270 Yaz Sürümü Destansı Yeni Karakter: Griff!!

Griff

Nulls Brawl’la dahil olan destansı savaşçı  Griff. Düşmana para fırlatan karakter çokta zeki görünmüyor. Griff saldırısında toplamda 9 madeni para fırlatmakta bununla beraber paralar gidip geldiğinde yüksek hasar vermektedir. Ayrıca kâğıt para fırlatmakta ve yüksek hasar vermekte. Griff yakınındaki düşmana daha çok hasar vermekte. Bu karakteri Temmuz ayında kazan veya erkenden kilidi açılabilir. Maçları kazanamadın diye üzülme sonrasında kutularda da elde edebilirsin karakteri.

Oyunu Google Play Store üzerinden takip edebilirsiniz!

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Clash Of Clans Nedir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478