e
sv

Clash Of Clans Nedir

Clash-of-Clans
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash Of Clans Nedir!!

Clash Of Clans İndir: Mobil oyun olan ve  en çok indirilme oyunlar arasında yerini kurumakta. Oyun: İOS ve Google Play aracılığı ile rahatlıkla indir. Her gün birçok oyun sever tarafından indirilmekte ve bu indirme sayısında gitgide artmakta.   Bu yazımızda sizlere Clash Of Clans indirme, oynanma ve püf noktalarını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Şimdi gelelim Clash Of Clans nedir ve nasıl oynanır kısmına!!

Clash of Clans

Clash Of Clans Nedir ve Nasıl Oynanır!!

Clash Of Clans ilk olarak İOS işletim cihazları için çıkmış. Onun peşinede 2013’te Android uyumlu cihazlara geldi. Oynanan oyunlar arasında yerini her dönem koruyan bir oyun olmakla beraber strateji oyun sevenler için önde gelen bir oyun haline geldi. Evet Clash Of Clans bir strateji oyunudur. Oyun kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulmakta.

Clash-of-Clans-koy-tasarimi

Oyun sizlere yıkık ve düşük seviye bir çar yani köy veriyor. Siz strateji yaparak bu köyü kurup etrafı temizlemek ve köyü yükselmeniz istenmekte. Sizden savaş ve savunma stratejisi  istenmekte. Başka kişilere saldırı düzenleyip ganimet elde ediyor veya savunma yaparak köye gelen saldırılara karşı koruma yapmak üzerine kurulu. Oyunda gelişmenize yönelik birçok kaynak mevcut olamakta. Bu kaynaklarla köyü geliştir asker bas ve her geçen gün büyüme kazan . Bu aşamada strateji çok önemli  kaynakları doğru yerde ve doğru geliştirme için kullanmak yararınıza olacak. Ayrıca oyunda diğer mobil oyunlara benzer klan bölümü de mevcut. Klan bölümünden müttefik edin ve savunma asker yardımı gibi birçok özellikten yararlanabilirsin. Klana katılmak savunma ve klan savaşlarında size avantaj sağlar. Klan bölümü arkadaş grubunuzdaki arkadaşınızla kurun ve klan savaşlarını beraber yapmak güzel olacak.

Diğer Merak Ettiğiniz Oyunlar İçin Buraya Tıklayın!

Clash Of Clans Nasıl İndirilir!!

Clash Of Clans İndir: Oyunu kullanmış cihaz cihaz özelliğine göre Apple Store veya Google Play ile kolay ve rahatlıkla indir. Uygulamaya giriş sağladıktan sonra; arama kısmına Clash Of Clans yazıyoruz ve indir butonuna basıyoruz. Oyun kısa sürede iner ve oyuna giriş sağlamaktasınız. Oyunu diğer birçok oyun gibi Facebook hesabı entegre olmakta. Bu sayede köyünüzü sağlama alır ve oyuna giriş çıkışta sorun yaşamazsınız.

Şimdiden İyi Oyunlar…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Apex Legends: Takım Arkadaşı Nasıl Canlandırılır!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478