e
sv

Apex Legends: Takım Arkadaşı Nasıl Canlandırılır!!

Apex Legends
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends: Takım Arkadaşı Nasıl Canlandırılır!!

Apex Legends: Takım Arkadaşı Canlandırılır!! Bu yazımızda sizlerle Apex Legends: Takım Arkadaşı Nasıl Canlandırılır konusunda bilgiler yer alacak. Ben Apex Legends; bu özellik ile PUBG’deki takım arkadaşı iyileştirme gibi bakılmakta. Oynayan oyuncuları  hemen hemen hepsi bu özelliği bilmekte veya araştırmakta. Oyun; hayatta kalma mücadelesi üzerine kurulu ve amaç hayatta kalan son takım veya kişi olmaktır. Apex Legends’in sevilen yönü olan Takım Akadaşı Canlandırma birçok kişinin tercih ettiği özelliklerden bir tanesi haline gelmiş durumda. Bu sayede ölen arkadaşınızı oyununa yeniden dahil etmek keyifli ve güzel olacak.

Sizde hala Apex Legens indirmediyseniz Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz!

Apex Legends2

Apex Legends: Takım Arkadaşı Canlandırma Nasıl Yapılır?

Apex Legends: Çatışmada ölürseniz veya düşmanı öldürürseniz kişinin yerine yerde beliren  Lootbox yani leş sandıkları çıkmakta. Bu sandıklar da kişinin topladığı eşyalar yer almakta. Bu eşyalar arasında kişinin kartı da yer alıyor. Şimdi toparlayacak olursak siz veya arkadaşınız düşman tarafından vuruldunuz. Canlandırma için oyun size bir süre tanıyor. Fakat çatışmanın ortasındasınız ve canlandırmak mümkün değil. Verilen sürede yetişemediniz. Bu aşamadan sonra erken canlandırma mümkün olmuyor. Şimdi tamamen öldünüz; isminiz üzerinde bir süre tanımlı olacak. Siz veya arkadaşınız kim yapacaksa işlemi; öncelikle sandığınızda ki kartı alması gerekmekte. Kartı aldıktan sonra haritada konum olarak size en yakın Canlandırma Konumunu bulun. Bu konumlarda çağırma istasyonları bulunmakta. Yakınına iyice geldikten sonra kart sayesinde ölen arkadaşınızı tekrar oyuna çağırır ve mücadeleye devam eder.

Apex-Legends-Canlanma

Unutmamanız gerekir ki; arkadaşınız oyuna  canlandırma sonrasında dahil olduğu için yardıma ihtiyacı olacak. Çünkü tekrar oyuna dahil olduğu için topladığı eşyalardan eser kalmaz. Takım arkadaşınıza silah verin ve oyuna devam edin.

Canlandırma Noktasında Dikkatli Olun!!

Apex Legends’te ilk atlama sonrası uçan gemi bulunmaz. Bu yüzden uçarak gelen bir cisim görüldüğünde, düşman canlandırma yapıldığını anlar ve hücuma geçer. Tavsiye verecek olursak, canlandırma istasyonunu iyice kontrol edin ve sonrasında çağırma işlemini başlatın. Çağırma başladıktan sonra arkadaşınız inene kadar etrafı gözlemleyin.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among Us Ne Zaman Güncellenecek!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478