e
sv

Among Us Ne Zaman Güncellenecek!!

among us yeni modlar
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Ne Zaman Güncellenecek!!

Among Us Ne Zaman Güncellenecek!!Hakkında birçok Among Us oyuncuların merak konusu. Bu yazımızda Among Us Ne Zaman Güncelleniyor veya yenilikler neler konusunu ele aldık. Konuya girmeden belirtmek gerekirse oyun platformu her geçen gün; yeni oyunlar, oyun modları, oyun grafikleri, karakterleri ve bunun gibi birçok yenilik gelecek. Ve oyunlar güncellenmekle beraber oyun sürümlerini takip etmek de bir hayli zor olacak.

Among-US

Fakat oyun uzun bir süredir kapılarını yeniliklere kapatmış. Buda oyunun kullanıcı sayısındaki düşüşe neden olmakta veya kullanıcıları farklı oyun kategorilerine yönlendirmekte. Gerek tasarım veya grafik özelliklerine bakıldığında son derece sade bir oyun Among Us. Fakat uzun süredir güncellenmediği için tepkilere yol açmakta. Şimdi gelelim Among Us Güncellemesine!!

Among Us  eski sürüm hakkında merak ettikleriniz için bu yazıya tıklayın.

Among Us oyun kurucu ve  geliştiricileri tarafında  yapılan açıklamaya göre, Among Us de yenilikler olacağını ve resmi Twitter hesabından güncellemeyle ilgili açıklamalar yaptı. apkoyunevi aşağıda  sizlere yeni gelen yenilikler ve oyun modları hakkında bilgiler vermek ister.Oyuna Saklambaç Modu dahil olmakla beraber Vizör Kozmetik‘leri, 15’li Oyun Modu ve Yeni Roller, Yani Renk ve Grafikler gibi birçok yenilikler gelecek.

among-us-saklambaç

Ayrıca oyuna diğer birçok oyunda olduğu gibi hesap bağlama olacak. Bununla beraber oyuncular her oyunu faklı hesap açmak yerine bir hesapla diğer bütün oyunları bir arada tutmak ister. Oyun şuan; Google Play Store, Apple Store ve Pc gibi platformlarda oynanmakta. Yeni güncelleme ile birlikte, Playstation ve Xbox’ a gelecek. Bizde siz Among Us hayranları kadar gelecek  hakkında beklemede kalın.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Angry Birds Tennis Nedir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478