e
sv

Angry Birds Tennis Nedir

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Angry Birds Tennis Nedir

Angry Birds Tennis Nedir! Bu yazımızda Angry Birds Tennis hakkında merak ettiklerinizi konu alacağız. Apkoyunevi yazarları sizler için her gün oyun dünyasın hakkında merak uyandıracak veya merakınızı giderecek oyunlar hakkında bilgiler derlemeye devam ediyor. Bu yazımızda da Angry Birds Tennis nedir veya nasıl indirilir hakkında bilgiler sunmak isteriz. Hadi başlayalım!!

Eski versiyon Angry Birds-2 Nedir ve Nasıl Oynanır Hakkında Bilgi İçin!

Angry Birds Tennis Nasıl İndirilir!!

Angry Birds Tennis’i diğer birçok oyun gibi Google Play veya  Apple Store aracılığıyla indirip kurabilirsiniz. İndirme kısmını geçtikten sonra gelelim nasıl oynandığına.

Angry Birds Tennis

 

Angry Birds Tennis Nasıl Oynanır!!

Angry Birds Tennis yani türkçesi kızgın kuşlar domuzlara karşı raket sallıyor. Yani kızgın kuşlar ve yeşil domuzlar karşılıklı tenis oynama moduna giriyor. Oyun çokça indirilmesine ve oynanmasına rağmen bu sefer tenis modu olarak karşımıza çıkmakta. Oyun her zamanki gibi yüksek grafiklere ve animasyonlara sahip olmakla beraber; Angry Birds-2’deki bir kaç karakterde oyuna dahil oluyor ve kıyasıya mücadele başlıyor.

Angry Birds Tennis

Oyuncular arasında RED, CHUCK ve BOMB’da yerini alıyor ve kızgın raketleriyle yeşil domuzlara meydan okuyor. Oyun başında Red’le mücadeleye giriyoruz. Oyun başlarında boş tenis kortlarında küçük küçük antremanlar yapıyoruz. Oynamaya iyice başlayıp ısındıktan sonra rakiple oynuyoruz. Evet rakibiniz Angry Birds-2’den de aşina olduğunuz Yeşil Domuzlar .  Kıyasıya maçlarda yükselme basamaklarını tırmanıp; iyice ısınınca gerçek oyuncularla karşı karşıya geliyoruz ve oyunun boyutu bambaşka yere gidiyor. Sürekli online oynamak sıkıyorsa hemen çevirim dışı farklı oyun modlarını denemenizi tavsiye ederim.

Sizde bu oyuna bayılacak ve oyununda yumurtaları çalan yeşil domuzları yenmek için sabırsızlandığınızı duyar gibiyim. Ülkemizde kullanımda olmayan oyun yakında gelecek ve bunu sizlerle paylaşacağız.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobile Legends: Bang Bang’ta Kaç Kahraman Var!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478