e
sv

Among Us APK Nedir!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us APK Nedir

Among Us APK Nedir! Yapımcılığını Innersloth LLC firmasının üstlendiği bir oyundur. Bu oyun  strateji, macera ve seçim yapma oyunlarını seviyorsanız tam size göre.

Android ve İOS için en iyi oyunlara göz atın!

Oyundaki Amaç:

Oyundaki amaç; kontrolünü sağladığınız karakter ile uzay merkezi içinde rakiplerinizi avlamak ve rakiplerden  kaçmak üzerine kuruludur. Oyun içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan kostümlerin, şapkaların, evcil hayvanların kilidi açık şekilde sunulmuyor buda oyunun oyuncularını farklı arayışlara götürmekte. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, geniş haritalar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Türkiye’de Bir Yılın En Çok İndirilen Oyunlar! Aralarında bu oyunda yer almakta.

Oyun Güncellemesi!!

Among Us APK 2021.4.2 sürümüne güncellendi. Oyunda hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Oyunda kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Oyun Play Store ile geniş oyuncu kitlesine ulaşmış ve birden  fazla indirilmiştir. Oyun hakkında merak ettikleriniz veya oyuna yeni gelecek güncellemeler için bizleri takipte kalın.

Among Us Ne Zaman Güncellenecek!!

Hakkında birçok oyuncunun merak konusu. Bu yazımızda ne zaman güncelleniyor veya yenilikler neler konusunu ele aldık. Konuya girmeden belirtmek gerekirse oyun platformu her geçen gün; yeni oyunlar, oyun modları, oyun grafikleri, karakterleri ve bunun gibi birçok yenilik gelecek. Ve oyunlar güncellenmekle beraber oyun sürümlerini takip etmek de bir hayli zor olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Türkiye’de Son Bir Yılın En Çok Oynanan Oyunları!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478