e
sv

Türkiye’de Son Bir Yılın En Çok Oynanan Oyunları!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’de Son Bir Yılın En Çok Oynanan Oyunları!!

 

Türkiye’de Son Bir Yılın En Çok Oynanan Oyunları! Bu oyunları siz oyun severlere derledik.Her geçen yıl büyüyen mobil oyun sektörü, 2020 yılında da hızını düşürmedi. Pandemi döneminde geçen bir yıl boyunca en çok oynan oyunları sizler için derledik.

Mobil oyun endüstrisi, hızlı yükselişine emin adımlarla devam ediyor. Günümüzde hiç olmadığı kadar fazla insan mobil oyunlarla vakit geçiriyor. Oyun sektörünün dünya çapındaki yerine baktığımızda; bilgisayar oyunlarının payı %24, konsol oyunlarının payı yüzde %23, mobil oyunların payı ise tam yüzde %51 olarak görüyoruz.

İstenen yerde istendiği zaman oynanabilmesinin de verdiği avantajla mobil oyunlar daha çok rağbet görüyor.Mobil oyun sektörü her geçen yıl büyüyor. Ancak geçen yıl salgının da etkisiyle 2020’nin birinci çeyreğinde mobil oyunlara duyulan ilgide inanılmaz bir artış oldu. Ocak-Mart arası mobil oyun indirme oranı dünya genelinde yüzde 30 arttı.

Türkiye’de Son Bir Yılın En Çok Oynan Mobil Oyunları!

İlk sırada kuşkusuz PUBG Mobil gelmemektedir.

Bu oyunları Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz!

Brawl Stars- Candy Crush Saga- Roblox- Among Us! – 101 Okey Plus – Subway Surfers- Minecraft Pocket Edition- Headball 2 ve Words of Wonders gelmekte.

PUBG Mobile, 101 Okey , Brawl Stars ve Roblox ve diğer oyunlar hakkında bilgi için bu yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Bubble Shooter Nedir ve Nasıl Oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478