e
sv

Bubble Shooter Nedir ve Nasıl Oynanır

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bubble Shooter Hakında !!

Bubble Shooter Nedir ve Nasıl Oynanır! Oyun cihaz ekranına  yan yana dizilmiş 17 farklı renkli toptan oluşuyor. İlk başlarken karşınıza 9 satır halinde rastlege sıralanmış balonlar gelmekte. Ekranın alt tarafında ise üst tarafa atacağınız balon bulunmakta. Üst tarafta atacağınız balonla beraber en az aynı renkten 3 balonu yan yana veya üst üste getirerek balonların patlayarak yok olmalarını sağlayın. Bilgisayarda fareyle yada cep telefonları ile mobil tabletlerde parmağınızla atacağınız balonun yönünü ayarlayıp ekrana tıklayarak hamlenizi gerçekleştirin. Bubble Shooter’i android, İOS ve PC’nize rahatlıkla oynanmakta.

Oyunu Google Play Store üzerinden kolay bir şekilde indirebilirsin.

Bubble Shooter Nedir ve Nasıl Oynanır!!

Bubble Shooter’da 6 farklı renkte balon bulunmakta. Ekranda her bir renkten balonları sırayla teker teker yok ederek tüm ekranı temizleyin. Her patlatma işlemi ile puan kazanıyorsunuz. Tek hamlede daha yüksek puan kazanmak için mümkün olduğu kadar topu yok etmeniz gerekmekte. Toplam puanınız ekranın sağ tarafında görünmekte. Eğer tüm ekrandaki tüm topları bitirdiğinizde oyunu bitiriyorsunuz ve ekrana OYUN BİTTİ penceresi geliyor. Kazandığınız puan kadar BONUS eklenerek puanınız iki katına çıkıyor.

Ekranın sol alt tarafında gri renkte ve yan yana dizilmiş toplar görünüyor. Buradaki top sayısı sizin yapabileceğiniz hata sayısını gösteriyor. Yaptığınız her boş hamlede buradaki gri toplardan bir tanesi azalacaktır. Hiç gri top kalmayınca oyun ekranına yukarıdan aşağıya doğru bir satır ilave edilecektir. Bu şekilde ekrandaki renkli balon sayısı artıyor.Renkli balonlar ekranın alt tarafındaki çizgiyi geçerse yanmaktasınız.

Topladığınız puanınızla diğer gerçek oyuncular arasında yarış yapabilirsiniz. Bunun için oyun bittiğinde gelen pencerede profilinizi oluşturun ve OKEY butonuna basın. Rekor tablosunda yüksek puan kazana kişilerle beraber kendi adınızı da görmektesiniz.

Bubble Shooter İpuçları!!

Atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa yön verebilirsiniz. Bu şekilde direk atışlarla yok edemediğiniz bubbles toplarını da yok ederek klasik bubble shootor oyunu oynamayı kolaylaştırabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Apex Legends: Nedir ve Nasıl Oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478