e
sv

Hay Day Nasıl Oynanır

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hay  Day Nasıl Oynanır (Sınırsız Enerji)!!

Hay Day Nasıl Oynanır! Oyun mobil cihazlarda en üst sıralardaki bir çiftlik oyunudur. Hay Day Apk ; Farm City ve Green Farm-3 gibi çiftlik oyunlarına benziyor. Oyunda eğlenceli karakterler ve başarılı grafikler yer almakta. Bu yazımızda sizlere Hay Day’in indirme ve oynamasını derleyeceğiz. Hay Day gerçek çiftliklerden esinlenmiş ve çevirim içi bir oyundur. Telefonunuza veya tabletinize isterseniz de bilgisayarınızda rahat bir şekilde oynanmakta. Oyun cihazınızda çok alan kaplamaz ve sizi yavaşlatmaz. Hay Day basit ama çeşitli mahsuller; hayvanlar, kendiliğinden üretim ve ticari tarım ürünleriyle oldukça etkileyici. Oyun, gerçek bir çiftçi gibi hissetmek isteyen doğa severler için mükemmeldir. Oyunu Google Play Store‘de ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


Hay Day Nasıl Oynanır!

Oyunu indirin ve giriş yapın giriş yaptıktan sonra size verilen çiftliği veya araziyi geliştirmek için kolları sıvayın. Çiftlikte ürünler yetiştir! Oyunda amaç seviye atlamak ve en güzel çiftliği kurmaktır. Bunun için en güzel çiftliği sen kur sıralamalarda üstlerde yerini al. Oyunu özet geçecek olursak; size bir çiftlik verilmekte ve burada ekinler yetiştirilmektedir.  Bunları satarak ticarete atılabilir veya çiftliğinin sınırlarını genişletebilirsiniz. Oyunda arkadaşlık dostluk ve komşuluk ön plana çıkmakta. Çiftlikte sıkıldığın zaman ziyaret edebileceğin mekanlar da mevcut.

Oyunda Çiftlik Kurma!

Bu aşamada arazileri tarıma açarak ekin etmektesiniz. Bu devir döngü şeklinde sürekli yaparak çiftliği geliştirebiliriz. Ayrıca dekoratif ve yerleşim olarak düzenlemeler yapılmakta. Değirmenler yada fabrikalar gibi birçok geliştirici binalar mevcut.

Ekin Ekmeyi Unutma!

Ayrıca ekinler çiftlik için olmazsa olmaz denilecek bir öge! İsteğe göre buğday veya mısır ekilebilir biçilir. Fabrika sayesinde buğday unu veya mısır ile fırında ekmeğe dönüştürebiliriz. Bir dahaki ekine tohum bırakmayı da unutma!

Ticarete Atıl!

Gelişme süreci oldukça yorucu geçse de ekinlerden yapılan hasılat ile ticarete atılma zamanı geldi bile. Ürünleri kendi açtığınız dükkan da veya dışa ticarette satabilmektesiniz. Bunu yapmak oldukça eğlenceli olacaktır.


Daha fazla oyun için apkoyunevi.com !!

Hay Day Komşuluk&Dostluk!

Oyun bir mahalle kurmaya kadar gelmiş bulunmakta. Bu aşamada misafirlerinizi ağırlamak ve ürün değiş tokuş yapmak için hazırlıklı olun. Bu aşamada yardım ihtiyacı olan arkadaşlarına destek çıkabilirsin. Semtinizde turnuvalar düzenleyin ve ilklerde yerinizi alın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Boxing Star İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478