e
sv

Nulls Brawl Alpha 35.168 Squeak ve Belle

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Nulls Brawl Alpha 35.168 Squeak ve Belle

Squeak ve Belle 6. Sezon: Yeni güncellemeyle Brawl’lara katılan en yeni Brawlers’lar geldi. Squeak ve Belle ile oyun yeni bir görünüm, yeni bir moda başladı. Nisan 2021 Brawl Talk’unu tamamladı ve hayranlarına oyunun geleceği hakkında yeni güncellemeler hakkında bilgi verdi. Büyük bir telaş içinde bekleyen hayranlarına sezon 6 güncellemesinden bahsettiler. Yeni sezon Brawl Sezon 6 güncellemesinde Nulls Brawl Alpha Squeak ve Belle hakkındaki bilgiler ve beraberinde gelen yenilikler hakkında bilgi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin .

Nulls Brawl Sezon-6 Güncellemesi Squeak ve Belle

Nulls Brawl Sezon-6: Adına Altın Silahlı Çete denilmekte olup, adından da anlaşılacağı gibi Vahşi Batı’dan bir karakter getirerek “Vahşi Batı Köklerine” geri dönüyor. Belle olarak gelen karakter, sezonun kromatik kavgası olmultur. Geçmişinden gelen herhangi bir kasabada banka soymayı seven bir kanun kaçağı olması olmuş. Belle, ana saldırısı bir hedefe isabet eden ve mermi düşmanlar arasında ileri geri sıçrayan bir keskin nişancıdır. Süper’i için özel bir mermi ateşler ve bir hedefi vurduktan sonra hedef herhangi bir kaynaktan ekstra hasar alır. Ayrıca “Belle Goldhand” adlı Brawl Pass ile muhteşem bir görünüm elde ediyor.

Nulls Brawl Sezon-6 güncellemesinde yer alan diğer  Brawler, Squeak. Albay Ruffs Star Force Trio’nun bir parçası ve Ruffs’in köpek oyuncaklarında biriken saçmalardan evrimleşen uzaylı bir varlık. Salya akması nedeniyle duvarlara ve Brawlers’a yapışan düşmanlara patlayıcı oyuncaklar fırlatır. Süper yeteneği, haritaya atıldığında geniş bir alanı kaplayan ve patlayan bir parça bombasıdır. Bundan kaçınmak istiyorsan çabuk olmalısın. Mayıs ayında vizyona girecek ve Mythic Rarity ile gelecek.

Nulls Brawl Yeni Oyun Mod  Knockout!!!

Nulls Brawl Sezon-6 güncellemesindeki yeni sezonluk Oyun Modu Nakavt etmek. Düşman Brawlers’ı ortadan kaldırmaya çalışacağınız bir Best of 3’tür. Yanlış  bir bükülme var yani Brawler’ı ortadan kaldırdığınızda, yeniden dirilmiyorlar. Bu, yanınızda sadece iki Brawlers ile uğraşmanız gerekeceği anlamına gelmekte.

Brawl Alpha Squeak ve Belle Güncellemesinde Neler Var!!

Vahşi Batı güncellemesiyle gelen oyun, Vahşi Batı temalı görünümlerle sahip. Güncellemeyle gelen kostümler şunlardır:Albay Ruffs, Talihsiz Tara, Amber De La Vega,Quickdraw Edgar, Salon 8-Bit,Altın Neko Bea, Fener Sandy, Kendin Yap Surge ve Archvillain Bea’dır.

6. Sezonla birlikte daha fazla hareketli pin de alıyorsunuz. Ayrıca  hızlı ileri sarma ve tekrar oynatma gibi yeni yeniden oynatma özellikleri de olacak. Spike, Nita ve Gene için True Gold ve Silver derileri de partiye katılıyor. Ayrıca Nita’nın Summer Splash için yeni bir Make kampanyası olacak. Buraya gidip kendi cildinizi orada tasarlayabilirsiniz. Son olarak, Duo Showdown da Harita Oluşturucusu‘na katılacak.

Nulls Brawl Güncelleme  Tarihi

Brawl oyuncuları yeni güncellemeleri büyük bir sabırsızlık ve heyecanla bekliyor. Bu bekleyiş çıkış tarihinin ne olacağı hakkında merak ettiriyor. Şu an itibariyle, Brawl Sezon 6 güncellemesinin yayınlanma tarihine ilişkin  bir bilgi yok, yeni güncellemeler ve bilgiler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Nulls Brawl MODU

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478