e
sv

Car Parking Nasıl Oynanır

Car Parking İndir
avatar

Cngzerdn

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Car Parking Nasıl Oynanır

Car Parking Nasıl Oynanır! Otomobilleri seven yada bir tek diğer oyuncularla eğlenceli çevrim içi etkileşimlerle eğlenmek için hazırlan.  harika oyununda özgürce eğlenme şansına sahip olacaksınız. Sokaklarda otomobileriniz ile özgürce dolaşın! Ayrıca birçok gerçekçi ve bağımlılık yaratan sürüş oyunudur. Bunu keşfederken ve çevrim içi dünya ile birçok etkileşimin hazzını çıkartın. Açık dünya çok oyunculu oyununun muhteşem deneyimlerini keşfederken eğlenin.

Farklı bir oyun olan Truck Simulator USA‘yı deneyimlemek için tıklayın!

En sevdiğiniz sürüşlerden herhangi biriyle çevrimiçi araba simülasyon dünyasını keşfetmekten çekinmeyin. Meydana getirecek ilginç şeyler arayarak sokakları keşfederken bağlarımlılık yaratan ve coşku verici sürüşlere çıkın. Binmek için güzel yollar, etkileşim oluşturmak için ilginç NPC’ler ve hatta oynayabileceğiniz gerçek oyuncularla devasa şehri keşfedin. Derinlemesine incelemelerimizle bu harika mobil oyunu hakkında daha çok informasyon edinin. Google Play Store‘de oldukça popüler ve çok fazla oyuncu ile tanışmakta.

Car Parking APK İndirin (SINIRSIZ PARA)

Car Parking APK İndirin (SINIRSIZ PARA)! Araç park etmek her zaman için sorun olmuştur. Yalnız bunu dert etmeyin çünkü modifiye edilmiş Car Parking MOD APK ile sınırsız para sizleri beklemekte. Şimdi sizlerle bu oyun hakkında genel bir bakış ve indirmek için makalemizi okumaya davet ediyorum.

Oyuna Genel Bakış:

Mega şehirlerde park sorunu her zaman sorun olmakta. unutmamak gerekir ki arabalar giderek daha da popüler hale gelmekte. Yani her gün işe gitmek için arabayı kullanılmakta. Bunun için bir park yeri bulmak zorlayıcı olmakta. Bu, istemeden olzhass geliştiricisinin Car Parking Multiplayer adlı son derece ilginç bir oyun yaratması için ilham kaynağı oldu. Burada ücretsiz bir sürüş ve park dersi alınmakta. Bununla kalmayıp, çevrimiçi mod aracılığıyla arkadaş edinmekte ve milyonlarca oyuncuyla etkileşime geçilmekte.

Car Parking’te Oynayış:

Bir sürüş simülasyon oyunu olarak, ancak Car Simulator 2 veya Dr. Driving gibi benzer oyunlarla karşılaştırıldığında Car Parking Multiplayer tamamen yeni bir konuya sahip. Göreviniz, arabayı oyunun gerektirdiği konuma park etmektir. Kulağa basit geliyor, ama gerçekte öyle değil.

Güvenlik, beceri ve deneyim, iyi bir sürücünün temel unsurlarıdır. Sadece diğer arabalarla küçük bir çarpışma veya yanlışlıkla kaldırımdaki çitlere çarpıyorsunuz, bu da baştan oynamak zorunda kalmanız için yeterli. Özellikle yayalara ve diğer araçlara dikkat etmelisiniz. İlk iki seviye, yalnızca düz bir çizgide hareket etmenizi, sabit bir hızı korumanızı ve doğru zamanda frenlemenizi gerektirir. Zorluk, park yerinden oldukça uzakta olduğunuzda ve park yeriniz diğer iki araç arasında olduğunda 3. seviyede görünecektir. Tekrar oynamak istemiyorsanız virajlarda iyi oynamanız gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mine Survival APK İndirin (PARA HİLELİ)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478