e
sv

Clash of Clans Nedir ve Nasıl Oynanır

Clash-of-Clans
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash of Clans APK Nasıl Oynanır

Clash of Clans; çevirim içi bir strateji ve savaş oyunudur. Köy kurma veya kaynak toplama üzerine kuruludur. Farklı rakiplere saldırı düzenlenmekle beraber sahip olduğunuz köyü saldırılara karşı savunma yapmakta ve her geçen gün gelişmektesiniz. Oyun Supercell tarafından geliştirilmekte. Sürekli güncellenmektedir. Oyun Android ve  iOS için oldukça popüler hele gelmiş ve küresel olarak bir çok oyun sever tarafından indirilmekte. Birçok strateji ile birlikte oldukça geniş taktik sunmakta. 3D grafiklerle sizlerde oyunun doruklarına tırmanın. Oyun strateji kategorisinde en çok satan oyunlar arasında yerini almakta. Geri bildirimler oldukça olumlu ve oldukça da puan verilmekte. Oyunu indirmek için Google Play Store adresini ziyaret edin!

İnşa Et ve Savun!!

Oyuna bakımsız ve boş bir arazi ile başlamaktasınız. Burada çar kurma geliştirme ve savunma tamamen sizin kontrolünüzde. Binalar inşa etmek veya asker toplamak tamamen stratejinize bağlıdır.  Oyunda tuzaklar, okçular, toplar, hava saldırısı ve duvarlar gibi çeşitli savunma faaliyetleri sunmakta. Bu yapılar daha güçlü olmak için yükseltilmekte ve diğer oyunculardan gelen saldırılarla savaşmanıza yardımcı olacaktır. Her oyuncunun kendi yükseltme yöntemi vardır, kendiniz düşünebilir veya profesyonel oyuncuların deneyimlerine bakabilirsiniz.

Savunma yapıları inşa ettikten sonra artık asker toplayabiliriz. Clash of Clans, savaşçılardan kılıç ustalarına, büyücülerden ve hatta ejderhalardan sayısız farklı asker türüne sahiptir. Savunma yapılarının yanı sıra askerler, savaş ve savunmadaki güçlerini artırmak için de yükseltilebilir. Sadece kaleyi savunmakla kalmayacak, aynı zamanda diğer oyuncuların topraklarını ele geçirmek veya ekstra kaynak ve altın kazanmak için canavarları öldürmek için kullanabileceğiniz ana güç olarak da kullanacaksınız. Clash of Clans oynamanın en ilginç yanı sıra diğer oyunculara saldırmak olduğunda. Kazanmak için belirli bir taktik oluşturmanız, dikkatli bir şekilde hesaplamanız gerekecek. Yani Clash of Clans zenginlerin kazanacağı bir oyun değil.

En İyi Klana Katıl!

Diğer oyuncular veya arkadaşlarınızla arkadaş olabilir veya saldırı söz konusu olduğunda yardım istemek için bir klana  katılabilirsiniz. Klanda kurtarma yardımı gönderebilir; saldırı alabilir veya savunma yapmaktasın. Clash of Clans’ı en ilgi çekici oyunlardan biri yapan özelliklerden bir tanesi. Oyun ayrıca Klanın gücünü gösterecek bir sıralamaya da girebilirsin. Sende en kısa sürede bir klana katıl, çünkü kalandan hem destek alabilir hem de destek vermektesiniz.

Adroid İçin Clash of Clans Mod APK İndir!

Clash of Clans, son zamanlarda mobilde yüksek puan alan taktik oyunlardan biridir. Oyun, en son güncellemelerle Android ve iOS platformlarında yayınlandı. Arkadaşlarınızı katılmaya ve kendi çarınızı  yaratmaya davet etmekten vazgeçmeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Android’e Gelecek Yeni Mobil Oyunlar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478