e
sv

Fortnite Mantar Nasıl Toplanır

Fortnite 8. Sezon Mantar Etkinliği
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite Mantar Nasıl Toplanır

Fortnite 8. Sezon Mantar Nasıl Toplanır! Fortnite Sezon 8’de oyuncuların bir Madcap Karakter Görevi için mantar toplamaları gerekmekte. Bu makalemiz, oyunculara mantarları haritada nerede bulabileceklerini göstermekte.

Fortnite’ta savaş alanındayken mantarları nerede besleyeceğinizi keşfetmeye yardımcı olmakta. Mantarlar, oyuncuların kalkanlarını beş puan artırmalarına izin vermekte. Oyun, oyuncuların maksimum kalkanlarını 50’ye çıkarmak için yalnızca küçük kalkan iksirlerini kullanmalarına izin verir. Mantarlar oyuncuların bunun ötesine geçmelerine ve maksimum kalkanlara yaklaşmalarına izin verir. Sadece bu da değil, genellikle kümeler halinde yan yana ortaya çıkarlar ve oyuncuların tek bir konumda birkaç Mantar toplamasına izin vermekte. Biri yeni Fortnite Sezon 8 Karakter Görevler XP için iki Mantar yemek gerekmekte.

FORTNİTE EN İYİ İNİŞ NOKTALARI İÇİN TIKLAYIN!

Karakter Görevleri, Fortnite Sezon 8’deki yeni bir mekaniktir. Oyuncular herhangi bir noktada Görevler sekmesinde gezinebilir ve bir dizi NPC görebilmekte. Bu karakterlerin her birinin tamamlaması gereken beş görevi vardır. Savaş Biletini tamamlamak ve  son ödül sayfasındaki Katliam görünümünün kilidini açmak isteyen oyuncuların bu görevleri tamamlamaları ve fazladan DP kazanmaları gerekecek.

‘İki Mantarı Yeme Et’ görevleri, Madcap’ın Karakter görev serisinin bir parçasıdır. Oyuncuların erişebilmesi için önce , genellikle Corny Crops’un doğusunda olan Madacap’ın yerini bulmaları gerekecek . Oyuncuların ayrıca bir tarım traktörünü yok etmelerini gerektiren Madcap’s Punch Card görevlerinin ilkini tamamlamaları gerekecek. Bu, Corny Crops’ta kolayca yapılabilir, böylece oyuncular çok ileri gitmek zorunda kalmazlar.

Fortnite 8. Sezon Mantar Görevi:

Fortnite Sezon 8’de Mantarları yemlemek için oyuncuların doğada onlarla etkileşime girmesi gerekecek. Bunları dükkanların veya binaların içinde toplamak, mücadeleyi tamamlamak için sayılmamakta. Mantarlar ayrıca adanın çeşitli yerlerinde yumurtlarlar. Ancak, Mantarların her oyunda yumurtlamanın neredeyse garanti olduğu bir yer var.

Fortnite Mantar Nasıl Toplanır

Oyuncular, Ağlayan Ormanda Mantar bulabilecekler. Bu, geçen sezon göründükleri yerin aynısı. Genellikle burada büyük kümeler halinde ortaya çıkarlar. Oyuncuların sadece ikisini yemesi gerektiğinden, bu meydan okuma tek bir ziyarette yapılabilmekte. Ağlayan Ormanda Mantar bulmak için kesin bir yer yoktur, ancak bu yerde oldukça yaygın olmakta. Oyuncular Ağlayan Ormanda dolaşırken, yerden fırlayan parlak mavi bir Mantar arayabilmekte. Ayrıca bakınır Fortnite 7. Sezon Süpermen Ödülleri Nasıl Açılır!

Bu, Madcap’ın ikinci görevini tamamlayacak ve oyunculara Savaş Biletleri için 14k XP kazandıracak . Madcap’ın tüm görevleri teknoloji ve doğa etrafında toplanmıştır. Bir sonraki görevi, oyuncuların dünyada buldukları malzemeleri yeni bir silah yapmak için kullanmalarını gerektirecek. Fortnite Sezon 8 ilerledikçe daha fazla Karakter Görevi büyük olasılıkla mevcut olacağından , oyuncular liste bunaltıcı hale gelmeden önce Madcap’ın görevlerini tamamlamalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Rebel Racing APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478