e
sv

Big Farm: Mobil Hasat

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Big Farm: Mobil Hasat Nedir!

Big Farm: Mobil Hasat Nedir! Çiftlik oyunları her zaman barışçıl ve son derece çekici bir oyun tarzı olmakta. Oyunda oyuncular ekim, sulama, hasat, tavuk besleme gibi günlük çiftlik işlerini yaparak gerçek bir çiftçiye dönüşmekte. Hay Day gibi önde gelen isimler de dahil olmak üzere dünyada birçok çiftlik oyunu bulunmakta. Farmery, Sky Garde gibi. Az önce bahsettiğimiz oyunlar 3D bir platformda geliştirildi. Yeni bir şey için sizlere bugün iOS veya Android çalıştıran çoğu telefonda oynanmakta. Bunun için 2D grafikleri çok hafif olan başka bir oyun tanıtmak isteriz. OyunuGoogle Play Store üzerinden indirmek için buraya tıkla!İşte Big Farm: Mobile Harvest, Goodgame Studios’un ilk ürünlerinden biri – Ürünleri için dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcısı olan bir geliştiricisi. Oyun, George Amca’nın size çiftçilik tutkusuyla verdiği eski bir çiftliğin hikayesini anlatıyor, yönetmeniz ve onu bölgedeki en verimli çiftlik yapmanız gerekiyor.Oyunda Gerçek Bir Çiftçi Ol!

Big Farm: Mobile Harvest’te bitki yetiştirmek, hasat etmek ve çiftlikteki tüm hayvanlara bakmak sizin işiniz. Tarım ürünlerini hasat ederken satabilir veya ürün haline getirip pazarda satabilirsiniz. Gelirlerle kendi üretim tesislerinizi ekleyin. Ayrıca yeşil alanları genişletin, daha fazla hayvan barınağı inşa edin ve çiftliğinizi süsleyin.

Diğer çiftlik oyunlarında olduğu gibi, bitkiler de saatlik olarak büyür, bu nedenle bitkilerin olgunlaşmasını beklemeniz veya daha hızlı büyümek için (mağazadan satın alınabilir) gübre kullanmanız gerekir. Bitkilerin ekilmesi ve hasat edilmesi son derece basittir, sadece çıplak toprağa dokunun ve içine tohum ekin. Oyun, her biri farklı hasat zamanı, para miktarı ve alacağınız EXP’ye sahip çeşitli bitkilere sahiptir. Çekiciliği artırmak için Big Farm: Mobile Harvest, tamamlayabileceğiniz ve çekici ödüller alabileceğiniz bir görev sistemine sahiptir. Ortak görevler belirli bitkileri dikmek, gübrelemek, hayvanları beslemektir.
Big Farming İndir

Ürettiğiniz Tarım Ürünlerini Satın!

Her gün sanal karakterler, bazı tarım ürünleri ve el sanatları satın almak için çiftliğinizi ziyaret edin. Veya çok düşük fiyatlarla faydalı ürünler satarlar. Kendi ürünlerinizi satan küçük bir dükkânınız olmakta. Ayrıca fiyatı doğru belirleyebilir ve komşuları mallarınızı almaya davet edebilirsiniz.Oyun Grafikleri!

Big Farm: Mobile Harvest, basit ve renkli 2D grafikler geliştirme konusunda diğer çiftlik oyunlarından farklıdır. Oyun kırsal kesimde huzurlu büyük bir çiftlik gösteriyor. İşlevler düzgün, oldukça basit ve kullanımı kolaydır.

Ana Özellikler!

 • Güzel eserler ve dekorasyonlarla kendi hayalinizdeki çiftliği inşa edin.
 • Favori bitkilerin kendi kendine yetiştir veya hasat edebilirsin.
 • Dünyadaki diğer oyuncularla komşu olunmakta.
 • Sevimli hayvanlara iyi bakın: tavuk, inek, domuz…
 • Facebook ve Google ile bağlantı kurun Basit grafikler, derin ses tonlarının keyfini çıkarın.
Hadi ne duruyorsun sende oyunu rahatça indir ve oynamanın keyfini çıkart! Hay Day veya Farmingdiğer oyunlar hakkında merak ettikleriniz için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Royal Match Nedir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478