e
sv

Mobile Legens Bang Bang: Cadılar Bayramı Etkinliği

Mobile Legends Cadılar Bayramı
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legens Bang Bang: Cadılar Bayramı Etkinliği

Mobile Legens Bang Bang: Cadılar Bayramı Etkinliği! Bu, özel Cadılar Bayramı temalı ödüllerle en son Mobile Legends Trickster’s Eve etkinliğidir.  Mobile Legends’ta Cadılar Bayramı temalı özel ödüller kazanmak için çeşitli Trickster’s Eve etkinliklerini tamamlamak gerekli. Ayrıca oyun daha da heyecan verici olmakta . Ekim güncellemesinde korkutucu kokan şeylerle  görünmekte ve Cadılar Bayramı’nı selamlayan Moonton, bu fırsatı kaçırmak istemiyor gibi görünmekte.Mobille Legends Cadılar Bayramı!

Bu korkunç şeyle özdeşleşen ayı karşılayan Mobile Legends, Trickster’s Eve adlı yeni bir etkinliğe sahip olmakta. Bu etkinliği karşılamaya hazırlanın!  Şafak Diyarı’na  yeni bir  kahramanın de dahil olmakta. Ayrıca çeşitli çekici ödüller  kazanmak için 16-30 EKİM tarihlerinde oyuna giriş yapın. Sizce bu Mobile Legends etkinliğinde neler olacak? Aşağıda daha fazla bilgiyi sizlerle paylaşmak isteriz. Sayesinde   son Sihirbaz Gecesi yani Cadılar Bayramı etkinlik Önizleme videosu sunulmakta. Bu MLBB olay için zamanlama ve ödüller açığa çıkarılmış görünmekte. Sadece bu değil; bu etkinliğin varlığıyla birlikte birkaç  Cadılar Bayramı temalı görünüm de piyasaya sürülmekte. Dikkatli bir şekilde not alın, burada Trickster’s Eve Mobile Legends etkinliği hakkında bazı ilginç bilgiler yer almakta!

Mobile Legends: Bang Bang’ta Kaç Kahraman Var!!

Mobile Legends: Bang Bang’ta Kaç Kahraman Var!! Mobile Legends: Bang Bang’ta Kaç Kahraman Var? Siz takipçilerimiz için son zamanların en çok oynanan...

Şafak Diyarı’nda savaşmaya hazır yeni bir kahraman olan Aamon’un varlığı:

Yine Mobile Legends’ın  Şafak Vadisi’nde  savaşmaya hazır yeni bir  kahramanı var . Floryn’in daha önce MLBB  5. yıl dönümünü canlandıran  Aamon, bu sefer Cadılar Bayramınızı daha heyecanlı hale getirecek.  Hala Gusion ile bağlantılı olan bu kahramanın , 2 Kasım’a kadar o tarihten başlayarak özel bir teklif takvimine göre 26 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.Yeni görünüm: Valir !

Eğer toplama isterseniz  derileri  Mobil Legends, bu Trickter Gecesi olay aynı zamanda yeni yayınlayacak  cilt  Valir için.  “Infernal Blaze” adlı bu kaplamayı Magic Wheel aracılığıyla elde edebilirsiniz. Kostüm, 16 Ekim’den itibaren Magic Wheel’de mevcut. Hala yeterli değil?  Bu ay ayrıca iki  Cadılar Bayramı temalı görünüm daha geliyor.  Cazip indirimler alın  derisi  Cyclops “Straw Doll”   ya da Barats “Baratstein” 28 Ekim tarihinde başladı.

Trickster’s Eve etkinliğinde ücretsiz hediyeler:

Ücretsiz gibi mi? Merak etmeyin, Mobile Legends’daki Trickster’s Eve etkinliği de ücretsiz hediyeler sunmakta. Aytaşı veya Kabak Sürpriz Kutusu almak için 16 – 29 Ekim tarihleri ​​arasında giriş yapın. 30 Ekim – 2 Kasım tarihlerinde 10 kez Kabak Sürpriz Kutusu açın ve özel bir Cadılar Bayramı hediyesi alın.Aytaşı’nı bazı ücretsiz hediyelerle de takas edebilirsiniz, örneğin:

 • Yumurtlama Şekeri efekti!
 • Savaş Emote U Şeker
 • Avatar Kenarlığı

SİHİRBAZ  KÖYÜ:

Görünümleri  ve eleme efektlerini kazanmak için etkinliğe giriş yapmak gerekir . 16 – 31 Ekim tarihleri ​​arasında Düzenbaz Köyü,  Terizla derisi “Çekiç Devi” ve Eleme etkisi – RIP şeklinde ödüller vermekte 23 Ekim – 5 Kasım tarihlerinde 4 görünümden birini  ücretsiz seçme şansı sunmakta.

 Trickster’s Eve modu etkinliği:

Özel bir Cadılar Bayramı  haritası olan Deathbattle,  Şafak Ülkesi’ni  daha da kötü hissettirecek.  Bu özel harita 16-31 Ekim tarihleri ​​arasında mevcuttur. Maçlara katılın ve ayrıca Ay Taşları kazanın . Magic Chess’in yeni bir sezonu da mevcut olacak, maçlara katılacak ve 30 Ekim’den itibaren Eva’yı ücretsiz olarak alacak.

https://www.youtube.com/watch?v=0uBQXlG-qPU

Cadılar Bayramı temalı görünümler sınırlı bir süre için geri dönüyor:

Hala bir dizi   Cadılar Bayramı temalı Mobile Legends görünümü toplamadınız mı? Sınırlı süreli teklif endişelenmeyin! Çünkü Cadılar Bayramı derileri olduğu MLBB geliyor.  20 – 26 Ekim 2021 döneminde sınırlı bir süre için çeşitli Halloween temalı görünümler edinin.  Bunu kaçırmayın,  bu özel teklifle MLBB Halloween cilt koleksiyonunu tamamlayın.

AYRICA BAKINIZ: Mobile Legends KULÜP NASIL OYNANIR!

MOBİLE LEGENDS BANG BANG ORJİNAL SÜRÜM İÇİN TIKLAYIN!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

FaceApp Pro APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478