e
sv

Boom Beach Nedir ve Nasıl Oynanır!!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Boom Beach Nedir ve Nasıl Oynanır!!

Boom Beach Nedir ve Nasıl Oynanır! Clash Of Clans benzeri bir oyundur. Boom Beach oyunu  da diğer birçok oyun gibi Supercell’e aittir. Boom Beach; keyif ve aksiyona doyacağınız bir strateji oyunudur. Eğer android kullanıcısıysanız Google play üzerinden İOS kullanıcısıysanız da  App Store aracılığı ile indirebilirsiniz.

Oyun görüntü  ve tarz olarak Clash Of Clans’a oldukça benzemektedir. Oyunda kullanmanız ve işletmeniz gereken bazı madenler mevcuttur. Bunlar; altın, odun, taş ve demirdir. İlk başladığınızda yalnızca altın ve odunun açık olduğunu göreceksiniz. Seviye atladıkça  ilk önce taş daha da sonra demir kullanıma açıkacak. Bu madenleri kullanarak bina inşa edebilir veya  binalarınızın yükseltmesini gerçekleştirebilirsiniz. Cephanelikte bulunan askerleri ve gambotun malzemelerini geliştirmenizde mümkündür. Madenlerinizi ne kadar doğru bir biçimde  kullanırsanız oyunda o kadar kolay ve hızlı  gelişmiş olacaksınız.

Boom Beach Nasıl Oynanır!

Sanırım birçok kişi Boom Beach nasıl oynanır sorusunun cevabını araştırmaktadır. Sizlere bundan bahsedeceğiz; oyunda size bir harita veriliyor.Adanız  haritanın tam ortasında bulunmaktadır. Haritadaki diğer adalara askeri birlikleriniz ile birlikte saldırmanız isteniyor. Saldırınız başarılı olabilmesi için adada bulunan karargahı yok etmeniz gerekmektedir. Diğer hiçbir binayı yok etmeseniz bile karargahı yok ettiğiniz anda zafer elde ederek savaşı sonlandırmış olursunuz. Tüm birliklerinizin ölmesi ile ya da sizin geri çekilmeniz ile de savaşınız mağlubiyetle sonuçlanmaktadır. Savaştan zaferle ayrıldığınız takdirde madalya ve maden kazanmaktasınız.

Saldırı sonucunda başarı elde ettiğiniz köyler size ait olup saatte yaklaşık olarak 40 altın kazanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca haritanızda bulunan kaynak üslerini fethetmeniz de size bu üslerde bulunan ocaklardan elde edilen madenleri kazandıracaktır. Harita üzerinde bulunan sandıkları açarak da elmas elde edebilirsiniz.

Boom Beach Adada Kurulum Yaparken:

Öncelikle bol miktarda oduna ihtiyacınız var. Bu yüzden kereste atölyenizi yükselmeniz gerekmektedir. Çevredeki yerlere saldırarak taş ve demir gibi birçok madene sahip olacaksınız. Saldırı yapmadan önce saldırı yapacağınız adayı keşfetmeyi ihmal etmeyin.Bunu yaparsanız saldırı için uygun birlik gönderir ve galibiyet alabilirsiniz. Kârargah binası en önemli ve kurulması gereken binadır .

Umarız sizleri oyunun nasıl oynandığı hakkında yeteri kadar bilgilendirme yapmışızdır. Sizde oyunu indirin ve adanızı genişletin. Daha fazla bilgi için www.apkoyunevi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Bakım Molası Nedir ve Ne Kadar Sürer!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478