e
sv

Google: Doodle Şampiyon Adası Oyunu Nedir

avatar

Cngzerdn

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Google: Doodle Şampiyon Adası Oyunu Nedir!!

Google: Doodle Şampiyon Adası Oyunu Nedir! Küresel anlamda en büyük arama motoru olan Google! Anasayfasında 2021 Tokyo Olimpiyatlarına desteklemek adına Şampiyon Adası Oyununu internet kullanıcılarına sunmakta. Sizlere kısa kısa bu oyun nedir veya Hangi oyunlar mevcut bunları konuşalım istedik. İsterseniz uzatmadan Şampiyon Adası oyunu hakındaki bilgilere değinelim.

Şampiyon Adası Oyunu Nedir!

Birbirinden farklı spor dallarının yer almakta. Ayrıca bu dallarda yarışılan oyunda yedi tane kutsal parşömenin hepsini toplamak gerekmekte. Oyunda ki amaç özetle bu şekilde gitmektedir. Lucky the Calico Ninja Cat karakteri ile parşömen görevlerini yapmak veya bunun dışında daha çok sayıda yan görevlerde oyun içerisinde mevcut olmakta ve bunların gerçekleştirilmesi istenmekte.

Google: Doodle Şampiyon Adası Oyunu Nedir

Oyunda gerçek zamanlı olarak dünya lider tablosuna katkıda bulunmak için Mavi, Kırmızı, Sarı veya Yeşil takımlarından birine katılmak gerekmekte. Tarayıcıda Hangi Oyunlar Bulunmakta!

Bu soruya cevap olarak ilk sırada herkesin sevdiği veya oynarken zevk aldığı  Masa Tenisi gelmekte. Bunun yanısıra okçuluk merakları için Okçuluk, yüzme dalında Sanatsal Yüzme, dağ tırmanmak isteyenler için Tırmanma gelmekte. Bunların dışında sırasıyla; Kaykay, Rugby ve Maraton gelmekte. Bu oyunlar için veya Tokyo Olimpiyatları heyecanı için sizlerde Google anasayfadan rahatlıkla ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Photoshop Camera: Fotoğraf Filtreleme Nedir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478