e
sv

PUBG: Yeni Güncelleme

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG: Yeni Güncelleme Geliyor!!

PUBG: Yeni Güncelleme !! Evet yanlış duymadınız PUBG güncelleniyor. Evrensel olarak tekli veya takım olarak en çok oynanan oyunlarından bir tanesidir. PUBG yeni güncelleme ile sizlerle olacak.
Hepinizin bildiği üzere PUBG en çok oynanan Mobil veya PC platformunda oynan oyunlar arasında istikrarlı ilerlemekte. Oyuna gelen güncellemeler birçok kişi tarafından yakın takip ediliyor ve edilmeye devam edilmekte. Oyunda vurulmak ve takım arkadaşının canlandırmaması oyunda can sıkıcı okumakta. Diğer bir kaç oyunda aktif hale gelen kendi kendini canlandırma modu PUBG’ye de geliyor. Bu yazımızda sizlere PUBG CANLANDIRMA ve bu yeni güncelleme ile gelen yeniliklere göz atalım.

PUBG’i Google Play Store Üzerinden Güncellemek İçin Tıklayın!

PUBG Kendini Canlandırma!!

ŞAHSİ:OED!!

Yeni gelecek güncelleme 12.2 bununla birlikte yenilikler ve  birçok özellikte  sunulmakta. Güncelleme ile birlikte yeni harita, yeni araç, yeni silahlar ve en çok beklenen kendini iyileştirme gibi birçok özellik dahil oluyor.

Pubg Kendini iyileştirme
Oyuna tek başına veya takım olarak girdin; çatışmada vuruyorsun ve takım arkadaşın düşmanla çatışmakta olacak. Bununla birlikte seni canlandırması bir hayli zor olacak. 12.2 güncellemesiyle birlikte ihtiyaç duymadan kendini iyileştirecek ve savaşa devam edecek duruma geleceksin. Canlandırma güncellenmesi 7  TEMMUZ’da oyuna dahil olması bekliyor. Oyun severler tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklenmekte. Kendi kendini canlandırmak için elini göğsüne koy ve canlandırma bitene kadar bekle. Bu işlemi başlattığında iptal etme şansınız olmayacak. Bu işlemi başlatmak için envanterinizde bulunan Şahsi: OED’e tıklamak yeterli.  Şahsi: OED’e sahip olmak tamamen saf dışı edilmenizi engeller.

PUBG Yeni Harita: Taego!!

Oyunun yeni haritası Taego!! Bu harita TPP ve FPP modlarında oynanmakta ve Dou modunda oynanamaz. Oynadığınız sunucuya bağlı bakış açıları be oyun modları farklılık gösterir. Harita diğer haritalar da olduğu gibi açık havada oynanmakta. Botlar olmakla beraber 100  kişi ile oynanır. Bu haritada kırmızı alan yerine vahşi doğa mevcut. Vahşi doğa zarar vermez iken  silah seslerine tepki vermekte ve düşman yerini bulmakta.

Pubg Taego Haritası

PUBG Yeni Silahlar!!

Oyuna iki yeni silah dahil olmakta; K2 ve Mk2 bu iki yeni silah oldukça hasar vermekte. Oyundaki silah sayısı bunlarla artmakta.

Pubg Yeni Silah K2

PUBG Yeni Araba!!

PUBG geliştiricileri Hundai ile anlaşma yokunda adım attı ve oyuna yeni dahil olacak Pony Coupe geliyor. Bu araç Hundai’nin ilk konsept aralarından be oyunda sizlere sürme keyfi vermekte. Oldukça atak dinamik ve hızlı bir yapıya sahip.

Pubg Yeni Araba

Yenilikler bunlarla sınırlı olmamakla birlikte yeni eşyalar yeni Royal Pass ve bir çok özellik gelecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Yeni Oyun Modları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478