e
sv

Elden Ring’in Röportajı

Elden Ring
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elden Ring’in Röportajı

Yeni bir Elden Ring röportajı! Oyunun, bazıları farklı sonlara yol açan kararları içeren birçok oyuncu özgürlüğü derecesini içereceğini doğruladı. Elden Ring, E3 2019 sırasında, ödüllü Sekiro: Shadows Die Twice’ın yayınlanmasından sadece aylar sonra!  FromSoftware’in bir sonraki oyunu olarak duyuruldu.

Bu yılki Summer Game Fest’in başlangıcında, Elden Ring’in yeni fragmanı ve çıkış tarihi sunuldu ve sonunda oyunculara oyunun dünyasına ve düşmanlarına daha geniş bir bakış sağladı. FromSoftware’in ünlü Dark Souls serisiyle benzerlikler oldukça yakın, ancak Elden Ring, bazıları George R. R. Martin tarafından yazılmış ve yaratılmış olan irfan yoluyla kendi kimliğini gerçekten tanımlamaya hazır. Yazar, Game of Thrones TV şovunun kaynak materyali olan kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’nın yazarı rolüyle ünlüdür. Aslında, popüler HBO serisinden sorumlu birden fazla kişi, Elden Ring’in bilgi ve anlatımının geliştirilmesine dahil oldu ve oyunu daha da etkileyici ve ilgi çekici hale getirdi.

Bununla FromSoftware, Elden Ring’in hikayesini esnek ve karara dayalı hale getirmeyi başardı. Famitsu, oyunun yönetmeni Hidetaka Miyazaki ile Miyazaki’nin birçok yeni bilgiyi açıkladığı bir röportaj yayınladı. Reddit kullanıcısı theangryfurlong, İngilizce konuşan izleyiciler için tüm röportajı tercüme etme nezaketini gösterdi. Çevirilerin her zaman mükemmel olmadığını. Ayrıca belirli ifadelerin arkasındaki bazı gerçek niyetleri veya anlamları bulandırabileceğini belirtmekte fayda var.  Ancak oyuncuların Elden Ring’e yaklaşımlarında bolca özgürlük elde edecekleri oldukça açık. Miyazaki’ye göre, “oyun boyunca ilerlemedeki özgürlük derecesi, Dark Souls serisinden çok daha yüksek.”

Elden Ring !

Örneğin, bosslar aslında oyuncuların düşündüklerinden daha isteğe bağlıdır. Patronlar genellikle oyunlardaki en büyük savaşlardır ve genellikle oyun tamamlanmadan önce yenilmeleri gerekir, ancak Elden Ring’de “çok az sayıda [patron] kesinlikle yenilmesi gerekir”. Ayrıca, The Legend of Zelda: Breath of the Wild’da olduğu gibi, oyunun gerçek ilerlemesi “çoğu durumda oyuncuya bağlıdır”. Bu, Elden Ring’in en heyecan verici yönlerinden birine yol açar: çoklu sonlar. Bu özgürlük nedeniyle, “oraya ulaşmanın birçok yolu ve birden çok son vardır.”

FromSoftware‘in doğru tasarım seçimlerini yaptığını ve ayrıntılara yeterince dikkat ettiğini varsayarsak, Elden Ring yakın tarihte belirleyici bir oyun olmak için şekillenmekte. Oyun 2022’ye bir patlama ile başlayacak ve hayranlar bundan daha heyecanlı olamazdı. Elden Ring’in edebiyat, film ve televizyon alanlarına sızarak oyunun ötesine geçme olasılığı bile var. Zaman geçtikçe Elden Ring daha ilginç ve heyecan verici hale gelmekte. Ayıca ve oyuncuların bunu kendileri deneyimlemesi çok uzun sürmeyecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Kemal3 yıl önce
 • Merhaba site yeni sanirim oyun hakkındaki konu bilgisi açıklayıcı anlaşılır .Daha fazla konu geleceğine inanıyorum 😆😄😃👍👍

Sıradaki içerik:

Yeni Razer Dizüstü Bilgisayar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478