e
sv

Pokémon Unite Yeni Karakter Mamoswine

Pokémon Unite Mamoswine
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokémon Unite Yeni Karakter Mamoswine!!

Pokémon Unite Yeni Karakter Mamoswine ! Buz/Zemin tipi  bugünden itibaren Pokémon Unite’de 29 Eylül’den itibaren satışa sunulmakta. Dövüşçü, donma atakları olan bir Melee Defender.
En son savaşçısı oyuna eklendi ve Mamoswine’ı mobil ve Nintendo Switch sürümüyle tanıştırdı. Pokémon Unite‘in sürekli genişleyen karakter listesi, oyuncuların savaşabileceği yeni cep canavarlarını düzenli olarak tanıtıyor. Mamoswine de dahil olmak üzere bunların çoğu, veri sahiplerine sayesinde resmi duyuruları öncesinde ortaya çıkarıldı.

Pokémon Unite, oyuncuların tekrar rakibi Pokémon ile savaşmakta. Ayrıca oyunu almak için gol atmakta. Ayrıca 5’e 5 bir düzeneğe sahip olmakta. Oyun, bu Eylül ayında mobil cihazlara gelmeden önce bu yazın başlarında Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü. Geliştirici  lansmandan bu yana mevcut karakter listesini geliştiriyor ve genişletiyor. Sadece çeşitli Pokémon’ları ve oyunu daha iyi dengelemek için yeteneklerini bozmak ve nerfing etmekle kalmıyor! Aynı zamanda Blastoise de dahil olmak üzere hayranların favori Pokémon’larını ekliyor.Unite Yeni Karakter!!

Haberi sosyal medyadan duyuran Pokémon Unite,Ice/Ground tipi Pokémon Mamoswine duyrulmakta. Bugün yani 29 Eylül’de oyuna geldiğini doğruladı. Yani Resmi  web sitesinde, geliştirici karakterin Lv. 6’da Piloswine’e ve Lv. 10’da Mamoswine’e evrilmeden önce her maça Swinub olarak başlayacak. Ayrıva bir Melee Defender olduğunu ortaya çıkardı. Lv. 1 ve Lv. 3’te Swinub, ice shard ve çizgi saldırısı Tackle’ı öğrenebilmekte. Swinub Pilowswine’e evrildikten sonra Buz Parçası Buz Kırıntısı Buz Sarkıtları veya Buz Fang’ına yükseltilebilir ve Tackle Lv. 8’de Yüksek Beygir Gücü veya Deprem’e yükseltilebilmekte. Mamoswine’in Unite Move’i Lv. 10’da öğrenilen Mamut Mash’tır. Web sitesi Mammoth Mash’ı şöyle açıklıyor: “Bu bölge saldırısı Mamoswine’in belirlenmiş bir yere sıçramasına ve engellere karşı bağışık hale gelmesine neden oldu. Daha sonra tekrar tekrar zemini ezerek, etki alanında pokémon’a karşı hasar verir ve her stomp ile hareket hızlarını kısa bir süre azaltır. Son stomp, ya da karşıt Pokémon’ları etki alanına atmakta.Pokémon Unite Mamoswine

Temel saldırısı her üç seferde bir artırılmış bir saldırı haline gelecek ve rakip Pokémon’u kısa bir süre donduracak. Ayrıca oyun oyuncuları ayrıca dövüşçünün temel saldırılarının dondurduğu kişilere ek hasar verdiğini görmeyi bekleyebilirler. Mamoswine’in yeteneği, Savunma ve Sp. Savunmasını geçici olarak kısa bir süre için (üç kata kadar) artıracak olan Kalın Yağ’dır. Buna ek olarak, Ice Shard, Icicle Crash veya Ice Fang kullanarak, savaşçının bir sonraki temel saldırısını artırılmış bir saldırıya dönüştürecektir. Pokémon Unite şunları ekliyor: “Bu üç hamleden herhangi biri müttefik bir gol bölgesi içinde donma etkisi yaratırsa, o gol bölgesinin içindeki rakip Pokémon’un gol atma hızını azaltır.Bazı etkileyici saldırılar ve yeteneklerle, Mamoswine muhtemelen Pokémon Unite‘depopüler bir savaşçı seçimi olacaktır. Bir Melee Defender olarak, karakterin dayanıklılığı ve boyutu, savaşta ana Tank. Yani tank karakterlerine yönelenler için iyi bir seçenek haline getirecektir. En son yeni Pokémon Unitelisansıdır. yani kullanıcılar Mamoswine’in oyun stilleri için iyi bir dövüşçü olup olmadığını anlarken oyuncular büyük olasılıkla savaş alanında birçoğuyla karşılaşacaklardır.Birçok Pokémon Unite dövüşçüsü gibi! Ayrıca Mamoswine’in de oyuna katılması resmi duyuru öncesinde sızdı. Dataminers, Sylveon, Nidoking ve daha fazlası dahil olmak üzere!  Cep canavarlarına referanslar keşfeden önceki sızıntılarla dolu. Oyun için planlanan yaklaşan cep canavarlarının çoğunu ortaya çıkarabilmekte. Sylveon resmi olarak Pokémon Uniteiçin duyuruldu .Çıkış tarihi henüz bilinmemekle birlikte, oyuna bir sonraki ek olma olasılığı bulunmakta.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Pokémon Unite APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478