e
sv

Genshin Impact Yeni Karakter Sara

Genshin Impact Sara
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Yeni Karakter Sara

Genshin Impact’te artık karakter sızıntıları yaygın ve hatta bekleniyor. MiHoYo’nun oynaması ücretsiz RPG’si, sürekli büyüyen bir oynanabilir kahraman listesine sahiptir. Yeni karakterler, oyuncuların oyuna geri dönmesi için büyük bir çekiliştir. En son iddia edilen sızıntılar, Sara adlı bir karakterin oyuna eklendiğini göstermekte. Ancak Genshin Impact Sara oynanabilecek mi? Hayranların çevrimiçi olarak ortaya çıkan en son fotoğraflar hakkında bilmesi gereken her şey burada.

Tipik olarak, Genshin Impact’te yeni güncellemelerle yeni karakterler ortaya çıkmakta. Sürüm 1.7’nin önümüzdeki ay gelmesi bekleniyor. Bu arada oyuncular, Genshin Impact 1.6’daki Kazuha Banner’ı ve miHoYo’nun gelecek.  Şimdiden onayladığı birkaç karakteri sabırsızlıkla beklenmekte. Bunlar; Ayaka, Sayu ve Yoimiya. Ancak şimdi, oyunun bildirilen bir veri madeni Kokomi, Gorou ve Sara gibi birkaç yeni karakter ortaya çıkardı.

Sara muhtemelen orada Archon için çalışan Inazuma’dan bir Electro kullanıcısıdır. Savaşta Yay kullanması bekleniyor ve oyuncuların ilk başta onunla nasıl veya ne zaman etkileşime gireceği belli değil. Zaten Sara’ya çok benzeyen bir karakter, Genshin Impact‘te Inazuma Archon, Baal’ı bir siluet olarak gösteren Kazuha ara sahne sızıntılarında ortaya çıkıyor. Kazuha ara sahnesinin gerçek olduğunu varsayarsak, Sara’ya benzeyen bir karakterin bir noktada oyunda görüneceğini zaten onaylıyor. Peki, oyuncular Sara’nın ne zaman oynanabilir hale gelmesini beklenir!

Genshin Impact Leaks: Sara Muhtemelen Ne Zaman Oynanabilir?

Şimdiye kadar, miHoYo, Sara’nın oynanabilir olduğunu veya hatta gerçekten oyunda olduğunu resmen doğrulamadı. Bununla birlikte, Sara’nın hayran yapımı görselleri internette görünmeye başladı ve Sara’ya olan ilginin zirveye ulaşmasına neden oldu. Sara şimdilik bir sır olarak kalıyor, ancak Genshin Impact Sara iddia edilen bir veri madenine dayanan bu son sızıntıların gerçek olma ihtimali yüksek.

Eula, Yanfei ve Kazuha için önceki karakter sızıntılarının hepsinin gerçek olduğu ortaya çıktı ve sızıntıların Genshin Impact Sara ile oldukça iyi bir sicili var. Bu nedenle, Sara’nın görüntüsünün oldukça doğru olduğunu ve eninde sonunda oyunda görüneceğini varsaymak oldukça güvenli. Bununla birlikte, miHoYo, Yoimiya ve Sayu gibi karakterleri zaten gösterdiğinden, bu en yeni sızdırılmış karakterler muhtemelen Sürüm 1.7 güncellemesinden sonra görünmeyecektir.

Aşağıdaki oyunumuza bakabilirsiniz.

Call of Duty Mobile: Sezon-5 Ne Zaman Geliyor!!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among Us APK Nedir!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478